FILM i FOTOGRAFIA

 

 

onas1

     Studio-Kama to zespół zajmujący się produkcją reportaży ślubno-weselnych. Chcemy podkreślić, że filmowanie i fotografia to nasza pasja podparta kilkunastoletnim doświadczeniem. Nieustannie podążamy za nowymi trendami, dlatego możecie byc pewni, że Wasz film oraz zdjęcia będą świeżym oraz obiektywnym spojrzeniem na sytuację. 

     Pracujemy dyskretnie i precyzyjnie , pomagamy Wam również podczas tego wyjątkowego dnia, swoją wiedzą i doświadczeniem. Wiemy, że w życiu jest kilka magicznych chwil, pełnych niepowtarzalnych uniesień i emocji, które warte są zatrzymania na dłuższą chwilę.

     Dzięki nam, będziecie mieli pamiątkę  na całe życie.

 

 

NASZE PORTFOLIO

Dlaczego warto?

 

Filmy i zdjęcia które dla Was zrealizujemy, obejmują dynamiczny i nowoczesny reportaż z uroczystości w stylistyce filmowo-kinowej.

W produkcji wykorzystujemy nowoczesne technologie, które umożliwiają realizację reportaży według najwyższych standardów. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie, do rejestracji wykorzystujemy lustrzanki cyfrowe, kamery sportowe oraz systemy elektronicznej stabilizacji obrazu. Aby zapenić najlepszą jakość dżwięku dysponujemy cyfrowymi rejestratorami audio oraz systemem mikrofonów bezprzewodowych. Całość dopełniają ujecia z lotu ptaka przy wykorzystaniu dronów. Wzbogaca to nasze filmy poprzez spojrzenie na akcję z zupełnie innej perspektywy. 

Profesjonaly sprzęt

PROFESJONALNY

SPRZĘT

DOŚWIADCZENIE  W BRANŻY

DOŚWIADCZENIE

W BRANŻY

PROFESJONALNA  OBSŁUGA

PROFESJONALNA

OBSŁUGA

KONKURENCYJNE  CENY

KONKURENCYJNE

CENY

 

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.